Tchibo Exclusive mletá 250 g

Popis produktu Vlastnosti Vyvážená a jemná Marketing produktu Dopřejte sobě i svým blízkým exkluzivní chuťový zážitek z Tchibo Exclusive. Delikátní aroma a harmonická chuť...
Skladem
Doporučená nabídka MEFISTO s.r.o.

Skladem • 1 varianta91 Kč90 % • 2 050 recenzíDalší informace

standard

Vlastnosti

Vyvážená a jemná

Marketing produktu

Dopřejte sobě i svým blízkým exkluzivní chuťový zážitek z Tchibo Exclusive. Delikátní aroma a harmonická chuť dělají z této kávy neobyčejné potěšení. Proto, abychom vytvořili tuto výjimečnou směs, vybírají naši odborníci ta nejlepší zrna kávy Arabica a doplňují je plnou chutí pečlivě vybraných zrn odrůdy Robusta. Každou odrůdu kávy pražíme samostatně, abychom probudili její charakteristickou chuť pro váš nejlepší požitek při chvílích s kávou.

Marketing značky

Objevte též intenzivní chuť a plné aroma kávy Tchibo Exclusive Intense.

Marketing výrobce

Závazek TchiboPečlivě vybíráme ta nejlepší kávová zrna a speciálním pražením dáváme každému produktu jedinečnou vůni a chuť tak, abychom vyhověli vašim preferencím i způsobům přípravy kávy.

Další popis

Navštivte nás též na: facebook.com/TchiboCeskarepublika

Pražená mletá káva.

Informace o produktu

Loga třetí strany

Zelený bod

Skladování a použití

Skladování

Uchovejte v suchu a chladu.

Název a Sídlo

Adresa distributora

Tchibo Praha, spol. s r.o.Želetavská 1449/9140 00 Praha 4Česká republika

Kontaktní informace

Tchibo Praha, spol. s r.o.Želetavská 1449/9140 00 Praha 4Česká republikawww.tchibo.cz

Balení

Velikost balení

Velikost balení: Velikost číslem - 250

Jednotka (specifická)

Kus (specifické) - Gramy

Průměrný rozměr

Průměrná míra (e)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PEMARKT.COM

• zatím žádná

• Výborná

• Dobrá cena

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta134 recenzíDalší informace

• Koupena do nemocnice,skříňka voní na metr, příjemná svěží vůně
    • Asi nic

Mix robusta a arabica.Bohuzel v nemocnici není kávovar,tak pijí jako turka.Supr chuť,bez extra kyselin

• jiz namleta
    • nakysla chut

hledam jiz delsi dobu kavu, ktera by odpovidala kapsli dolce gusto expresso intenzo - jelikoz tento jsem na chvili dala do skrine. zatim kavy stridam a zadna me vylozne nenadchla.. do pressovaru musim dat vice kavy, coz by nevadilo, ale chut mi prijde nakysla - jakoby malo vyprazene. nevim, nejsem odbornik..

• , zakoupeno v DonPealo

Káva je chuťově vyvážená a těší svou vůní všechny kolegy :).

• Pili jsme doma jen "zelený" JACOBS. Bohužel tato káva již není pro nás pitná - velice se pokazili, hrubo mletá, nevýrazná hrušková voda. :-) Hledali jsme , až jsme našli tuto kávičku, chuťově podobná naší "zelence", ale jinak ve všech ohledech lepší.

Pro nás v současné době jednička ;-)

• velmi dobrá káva.

Doporučuji.

• , zakoupeno v DonPealo

• Vyborna vyvazena chut, mne proste sedla, takova cokoladova bez ocasu, vsem velmi doporucuji a neni po ni vysi tlak, coz je znamka kvalitni arabici.

Piji ji jiz nekolik let a kvalita zatim nekolisa, vzdy si pochutnam a jinou nechci. Obcas si nekde dam jiny druh kavy i podstatne drazsi a rychle utikam ke svemu tchibu,.